preparaty na potencje

Zaburzenia erekcji można przyznać za wczesny sygnał schorzeń układu sercowo-naczyniowego.

Zaburzenia erekcji? Więc zapewne stanowić cukrzyca

Dowiedziono, iż zaburzenia erekcji mogą brać o parę lat (2-4 lata) pojawienie się objawów choroby wieńcowej. Tętnice prącia stanowią bowiem średnicę 1-2 mm i wcześniej ulegają zwężeniu od tętnic wieńcowych ( 3-4 mm średnicy) lub szyjnych ( 5-7 mm ).

Zaburzenia erekcji i choroba wieńcowa mają liczne czynniki ryzyka: nadciśnienie tętnicze, cukrzycę, otyłość, zaburzenia lipidowe ( podwyższony poziom cholesterolu oraz kwasów tłuszczowych ), nikotynizm, które dostarczają do zniszczenia śródbłonka naczyniowego. W rezultacie w naczyniach krwionośnych przyrządza się za mało substancji rozszerzających naczynia, oraz za bardzo treści o rodzaju prozakrzepowym, co prowadzi do zmiany miażdżycowej naczynia i sztywności tętnic.

Efekt końcowy zależy od tempa postępujących zmian: zaburzenia erekcji, choroba wieńcowa, zawał lub udar.
Gdy człowiek ma nadciśnienie…

wikipedia.com
Nadciśnienie tętnicze jest pojedynczym uznanych czynników etiologicznych występowania zaburzeń erekcji. U sporego procentu chorych (43 proc. – 68 proc.) z zaburzeniami erekcji współistnieje nadciśnienie tętnicze.

W ograniczeniu statystycznym 2 na 3 pacjentów z nadciśnieniem tętniczym zapewne stanowić zaburzenia wzwodu.

U większości mężczyzn istnieje ono niewątpliwym czynnikiem wystąpienia zaburzeń erekcji, i wydobywa się relacje pomiędzy zaburzeniami erekcji i współistniejącymi spośród nim statusami chorobowymi: cukrzycą, zespołem metabolicznym, obturacyjnym bezdechem sennym oraz depresją.

Leczenie nadciśnienia tętniczego było szczególnie wtórną przyczyną wystąpienia zaburzeń erekcji u ludzi mających na nadciśnienie tętnicze. Zajmowałoby to działania prowadzonego środkami z drużyny β-adrenolityków. Obecnie przeprowadzane badania korelacji pomiędzy leczeniem nadciśnienia tętniczego według nowych życzeń i wzorów, a zaburzeniami erekcji nie potwierdzają złej ich sztuki w indukowaniu faktów z erekcją.
Męski argument za chronieniem także pomaganiem cukrzycy

Wyniki szeregu badań epidemiologicznych potwierdzają, iż cukrzyca jest wadą, dostępną za bycie zaburzeń seksualnych u obu płci. U klientów są to schorzenia libido, wywiady z erekcją i wysiłki z nabyciem wytrysku.

5 kilkoro atrakcyjnych faktów na element cukrzycy

http://ImpactOfImpotency.com
Zaburzenia erekcji indukowane cukrzycą, zwłaszcza cukrzycą typu pierwszego, często dotykają wszystkich zdrowych. Ocenia się, że co inny chory z cukrzycą pewno osiągać problemy z erekcją, a samo prawdopodobieństwo wystąpienia zaburzeń wzwodu u chorych z cukrzycą jest czterokrotnie szersze niż u chorych zdrowych. Wykazano również funkcja pomiędzy byciem zaburzeń erekcji oraz stopniem wyrównania cukrzycy.

W społeczności chorych z cukrzycą i nadciśnieniem tętniczym na zaburzenia erekcji cierpi 67 proc. pacjentów, z czego 12 proc. na gorącą kwestię tej dolegliwości. Mechanizm patofizjologiczny zaburzeń erekcji jest złożony. Powiązany jest ze wymianami naczyniowymi (angiopatia ), uszkodzeniem systemu nerwowego (neuropatia), zmianami hormonalnymi.

Comments are closed.