Wspaniałe efekty przy niewielkim wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny efekt treningów
najdoskonalsza wartość środków
przypływ działalności oraz wartości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w zakresu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją własność oraz wielkość mięśniową. Toż zwłaszcza efektywny i zaawansowany produkt dostępny dla wszystkiego, kto chce stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najkorzystniejsze wyniki treningów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie szedł na straży Twojego testosteronu. Oznacza to odpowiednie korzyści. Zobacz jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wielkości i odporności jeszcze nigdy nie istniałoby oczywiście spokojne i intensywne. Będziesz był pewność, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Stosowanie Cerberusa wspólnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do wytworzenia Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki wysiłków i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość oraz wprowadź na następny poziom ćwiczeń. Kimera toż ważniejsza miarę i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin i minerałów, stworzony specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i spełnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na wyniki treningów. Zwiększ wydajność fizyczną choćby o 30%. Szybciej regeneruj się po jakiejś morderczej konkurencji dodatkowo stanów skory do drugiego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Doskonale wiesz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to ponad stworzony przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najściślejszym szczególe. Niestety będziesz uważał żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co spożywać a jak ćwiczyć, aby poprawić jakość i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Rezultaty będą ważne już za trzy miesiące!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Comments are closed.