Uczyń, iż kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla mężczyzn. Ich skład znaczy w sumy naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie wpływają na tworzenie pożądania fizycznego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, które są naturalnie wydzielane jedynie przez tzw. samców alfa- ich wykonywanie pomoże stworzyć atmosferę zaufania oraz potrzebowania, w której pozostałe kobiety będą Obecni bardziej uprzejme i spokojne. Działanie feromonów jest całkowicie naturalne oraz trudne, ze względu na ostatnie, iż są to bezwonne substancje. Posiadają one nie tylko sposób do sukcesu na wizycie, czy imprezie, a jeszcze w interesie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i zrobisz aurę bezpieczeństwa oraz zaufania.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych osób w środowisku
staniesz w wartości dominatora i pana
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej swobody siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe wiadomości i otrzymasz akceptacja innych ludzi

Wykorzystywanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w środowiskach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony realizują przez blisko 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, i tak mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w szkoleniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do unie infochemicznej, które naturalnie spędzają w żywym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Prezentuje się jednakże, iż podstawy te nie są żadnego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne funkcje w stałym życiu każdego pracownika m.in. wyrażają dominację oraz pozwalają na wyróżnienie się spośród otoczenia, znacząco wpływają na pewność siebie, a jeszcze – co dla grup jest najistotniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów otwiera się w momencie, kiedy dotrą do narządu nosowo-lemieszowego, wybierającego się w jamie nosowej.
Jak podejmują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te cechy chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, skutecznie zachęcają do nas płeć przeciwną oraz leczą w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych wiedzy na swój temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie impulsy są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w jakim stanowią się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów dokonuje się to w polskiej podświadomości.

aluramin

google.com

Comments are closed.