Marzyłeś o idealnej formie, jednak ciężko o taki efekt? Przetestuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najświetniejsze aktywne składniki wydają Ci pewność, że Twój testosteron, na jaki tak bardzo pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ efekty naszych treningów. Cerberus pozwoli Ci stworzyć mięśnie ze pewni oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i szybkości jeszcze nie nie było tak spokojne i duże.
Cerberus

Jeśli chcesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który daje na konwersję androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym obecny znaczy a Twoim wrogiem. Cerberus jest efektywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zobaczysz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu postępu we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i dba poziom testosteronu na wielkim stopniu. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla dużego efektu stosuj wraz z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak funkcjonował w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Wykazałoby się, iż ma skłonności do realizowania swojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad naszym mięsem i wyborem odpowiedniej diety nauczyły go jak prawidłowo myśleć o siebie. Tę myśl kieruje swoim podopiecznym.

Cerber to potężny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol ułatwi Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Comments are closed.