Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja znajoma nie stanowiła w sum zaspokojona? Panie potrzebują więcej czasu, by poczuć kompletną radość z seksu i doświadczeń orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, iż co nie kłopot, co sam wiesz, że nie udało Ci się jej w cali zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się to zwłaszcza, ona chyba w celu stracić cierpliwość.

Długi seks robi się być środkiem do właściwego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na szczęście jest możliwość, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze własną kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawy.

Formuła Climax Control może doprowadzić, iż będziesz w bycie dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem terapii. Ten dodatkowy czas jest okazję zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz traktował okazję kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Szybko nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić sex tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

climax control

Derminax

Femmaks

Comments are closed.