Untoxin – Czujesz się stale wykończony oraz niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w formie kapsułek. Materiał ten dedykowany jest do wprowadzania w terminach prania oraz detoksykacji organizmu ze toksycznych substancji, których nagromadzenie potrafi żyć skutkiem stosowania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przenosi się wtedy na proste przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji przyjemnej oraz ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co przemieszcza się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy używać w trakcie czy po posiłku, popijając niezliczoną miarą wody. 

Pierwsze wyniki przyjmowania preparatu Untoxin można określić już po siedmiu dniach z rozpoczęcia jego przyjmowania. 

Należy myśleć o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergia na wszelki jego składnik.

Suplementy diety winnym stanowić składane w temperaturze pokojowej w forma niedostępny dla maleńkich dzieci. Chronić przed promieniowaniem oraz życiem wilgoci. Produkt dany stanowi dla osób dorosłych. Suplement diety nie prawdopodobnie istnieć używany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

Derminax tanio

Follixin tanio

Comments are closed.