Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na silniejszą erekcję

Znanych jest parę prostych strategii, pozwalających osiągnąć mocniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie silna lub jeżeli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz kilka rad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka prostych metod, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki bez wątpienia okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo wzbronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego cialis uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Niespiesznie i stopniowo powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, że zmniejsza się przepływ krwi do penisa w trakcie stosunku. Jeśli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim organizmie to fatalna sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś grubasem to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przyczynia się także do schorzeń naczyń krwionośnych. Ten stan może także wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – odchudzaj się.

Comments are closed.