Dziewięć trików na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma wypróbowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i kochanki satysfakcja ze stosunku była dużo większa.

Przedstawiam parę prostych rad, żeby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wytwarzać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania potwierdzają, że dotyk aktywizuje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Efekt jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może podwyższyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 procent – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słońca obniża poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i apetyt na seks. Solarium też daje takie rezultaty.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co udowadniają naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz czuły. Zauważyli oni, iż filmy romantyczne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 %. Największym twoim kłopotem będzie wyszukanie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie usnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są dozorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy pojawi się tego typu potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa napływa większa ilość krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z granatu
Na co dzień pij szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, tadalis
iż owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii efektywnie zwiększa napływ krwi do penisa – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila emitowanie fal alfa w mózgu, które odprężają i pomagają pozbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej kłopotliwe niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeżeli mężczyzna konsumuje zbyt mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Toteż wskazane jest włączyć do diety wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w organizmie oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do członka. Pewne badanie dowiodło, że spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, iż erekcje staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych ujemnych atrybutach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra tanio

Comments are closed.